تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 21 تیر 1397 ساعت 11:36
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان

نمایش خبر

حضور باشکوه کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی در راهپیمایی روز جهانی قدس
شنبه، 19 خرداد 1397
حضور باشکوه کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی در راهپیمایی روز جهانی قدس
کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان با حضور با شکوه خود در روز جهانی قدس انزجار و خشم خود از ژریم غاصب صهیونیست و قدرت‌های شیطانی علیه ملت مظلوم فلسطین نشان دادند.

رئیس هیئت مدیره و مدیر شرکت آب و فاضلاب روستایی استان در گفتگو با روابط عمومی شرکت با اشاره به اینکه ملت شریف و مسلمان ایران در برابر این ناسپاسی و توطئه‌های شیطانی استکبار جهانی سکوت نخواهند کرد، گفت: این وظیفه هر مسلمان ایرانی است که با وحدت و یکپارچگی از این ملت و مردم ستم دیده دفاع نماید.

مهندس صالح مفاخری افزود: ملت متدین و مسلمان ایران می‌توانند با روحیه دفاع و همبستگی و با پیروی از فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب نقشه شوم دشمنان اسلام و استکبار را نقش بر آب کنند.

وی ادامه داد: در این راستا کارکنان شرکت آبفار کردستان نیز همصدا با ملت شریف و مسلمان ایران برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین به پا خاستند که امید است روزی فرا رسد که این مردم ستم‌دیده آزاد و رها شوند و استکبار جهانی نیز با توکل بر خداوند به سزای اعمال شوم خود برسند.

وی اضافه کرد: ملت مسلمان و انقلابی ایران پس از پیروزى انقلاب شکوهمند اسلامى مسأله آزادسازى فلسطین از چنگال غاصبان قدس را سرلوحه آرمان‌های خود قرار داده و همه ساله روز قدس را به روز فریاد کشیده بر سر ستمکاران تاریخ تبدیل کرده است.

 
چاپ صفحه نقشه سایت
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان
سنندج، بلوار ارشاد، نرسیده به میدان سهروردی، جنب مرکز تربیت معلم، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان
کد پستی: 88881-66157 صندوق پستی: 183
پست الکترونیکی: info[at]abfar-kurdistan[dot]ir
تلفنخانه: 33160100-33161002-087
ساعات کاری شرکت: شنبه تا چهارشنبه، 7:30 تا 14:30 - پنجشنبه 7:30 الی 13:30
کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای این سایت به شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان می‌باشد و باز نشر آن منوط به اشاره به منبع و ذکر نام شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان است.
نیرو گرفته از : سامانه مدیریت محتوای ژیروjiro.ir