تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 13 خرداد 1397 ساعت 11:33
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان

قوانین قابل‌توجه مشترکین

ماده 34 قانون توزیع عادلانه آب

چنانچه مصرف‌کننده پس از مهلت قانونی مقرر نسبت به پرداخت آب‌بهاء اقدام ننماید شرکت نسبت به قطع آب مصرف‌کننده متخلف اقدام خواهد نمود و چنانچه مصرف‌کننده از پرداخت بدیهی معوقه خود بابت آب‌بهاء خودداری نماید از طریق مراجع قضایی نسبت به صدور ورقه اجرائیه و وصول مطالبات از بدهکاران اقدام خواهد نمود.

 

ماده 66 قانون مجازادت اسلامی درباره انشعاب غیرمجاز

هرکس بدون پرداخت حق انشعاب و اخذ انشعاب آب و برق و گاز و تلفن مبادرت به استفاده غیرمجاز نماید علاوه بر جبران خسارت وارده به تحمل حبس تا سه سال محکوم خواهد شد.

 

ماده 687 قانون مجازات اسلامی درباره تخریب اموال دولتی

هر کس در وسایل و تأسیسات مورداستفاده عمومی که با هزینه یا سرمایه دولت یا با سرمایه مشترک دولت و بخش غیردولتی و یا توسط بخش خصوصی برای استفاده عمومی ایجاد شده مرتکب تخریب شود بدون آنکه منظور وی اخلال در نظم عمومی و امنیت عمومی باشد به حبس از سه تا ده سال محکوم خواهد شد.

 

حفاظت و نگهداری دستگاه اندازه‌گیری (کنتور آب)

مشترک موظف به مرئی‌ نگهداشتن دستگاه اندازه‌گیری (کنتور آب) می‌باشد. در صورت خراب بودن کنتور باید در مدت یک دوره نسبت به تعمیر یا تعویض آن با نظر شرکت اقدام کند در غیر این صورت برابر آیین‌نامه عملیاتی و شرایط عومی تعرفه برخورد خواهد شد.

چاپ صفحه نقشه سایت
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان
سنندج، بلوار ارشاد، نرسیده به میدان سهروردی، جنب مرکز تربیت معلم، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان
کد پستی: 88881-66157 صندوق پستی: 183
پست الکترونیکی: info[at]abfar-kurdistan[dot]ir
تلفنخانه: 33160100-33161002-087
ساعات کاری شرکت: شنبه تا چهارشنبه، 7:30 تا 14:30 - پنجشنبه 7:30 الی 13:30
کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای این سایت به شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان می‌باشد و باز نشر آن منوط به اشاره به منبع و ذکر نام شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان است.
نیرو گرفته از : سامانه مدیریت محتوای ژیروjiro.ir