تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 9 تیر 1397 ساعت 11:05
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان

تعهدات شرکت

  • شرکت مسئول تأمین مداوم جریان آب در شبکه با فشار متعارف و همچنین آب موردنیاز هر انشعاب براساس استانداردهای مصرف می‌باشد.
  • شرکت مسئول فراهم نمودن امکان جریان مداوم تخلیه فاضلاب مشترکین به شبکه جمع‌آوری فاضلاب روستایی می‌باشد.
  • شرکت مکلف است نسبت به ضدعفونی کردن مداوم آب شرب اقدام و کیفیت آن را از نظر باکتریولوژی، شیمیایی و فیزیکی طبق استاندارد ابلاغی وزارت نیرو و تأمین نماید.
  • شرکت ملزم است تأسیسات آب و فاضلاب را به نحو صحیح استانداردهای معمول نگهداری و اداره نموده و در صورتی که تأسیسات نیاز به مرمت داشته باشد اقدام فوری برای ترمیم خرابی به عمل آورد.
  • آن قسمت از وسایل و لوازم انشعاب آب و فاضلاب که به علت فرسوده بودن یا حوادث اتفاقی نیاز به تعویض یا اصلاح داشته باشد، بدون نیاز به درخواست مشترک و بدون دریافت هزینه توسط شرکت انجام خواهد شد. مگر آنکه به تشخیص شرکت، مشترک یا استفاده کننده در ایجاد موارد مذکور دخالت داشته باشد که در این صورت باید هزینه مربوطه را طبق «قیمت تمام شده» پرداخت نماید.
  • کلیه مشترکین می‌توانند درخواست تفکیک یا ادغام انشعاب یا انشعاب‌های موجود در یک محل و یا پلاک ثبتی را برای همان محل و پلاک ثبتی بنماید و شرکت در صورت داشتن امکانات لازم نسبت به انجام درخواست آنان اقدام خواهد کرد.
  • در صورت کمبود آب و نیاز به اعمال جیره‌بندی، شرکت با اعلام قبلی در مورد قطع آب اقدام می‌نماید.
چاپ صفحه نقشه سایت
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان
سنندج، بلوار ارشاد، نرسیده به میدان سهروردی، جنب مرکز تربیت معلم، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان
کد پستی: 88881-66157 صندوق پستی: 183
پست الکترونیکی: info[at]abfar-kurdistan[dot]ir
تلفنخانه: 33160100-33161002-087
ساعات کاری شرکت: شنبه تا چهارشنبه، 7:30 تا 14:30 - پنجشنبه 7:30 الی 13:30
کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای این سایت به شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان می‌باشد و باز نشر آن منوط به اشاره به منبع و ذکر نام شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان است.
نیرو گرفته از : سامانه مدیریت محتوای ژیروjiro.ir