تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 21 تیر 1397 ساعت 11:36
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان

نمایش خبر

جلسه هم‌اندیشی و تبادل تجربیات شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی شمال‌ غرب کشور در شهرستان بانه
دوشنبه، 25 دی 1396
جلسه هم‌اندیشی و تبادل تجربیات شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی شمال‌ غرب کشور در شهرستان بانه
مفاخری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان از پنجمین جلسه هم‌اندیشی و تبادل تجربیات شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی شمال‌ غرب کشور با حضور مدیران عامل، معاونین و رؤسای ادارات حقوقی و مشترکین به میزبانی استان کردستان در شهرستان بانه برگزار شد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان: دستور کار این جلسه بحث در خصوص نحوه عمل و تفکیک درآمدهای آب‌بهاء از سایر درآمدها و تبادل نظر در خصوص مسائل حقوقی مرتبط با تملک در اجرای پروژه‌های عمرانی بوده‌ است.

در بخش اول این نشست مفاخری مدیرعامل آبفار کردستان گزارش کاملی در مورد انجام پایش مشترکین در روستاهای تحت پوشش شامل نحوه عقد قرارداد، اطلاعات اولیه و فرم‌های موردنیاز، نحوه نظارت بر پایش انجام شده و تعمیم آن به کلیه مشترکین و نتایج حاصله از آن را ارائه نمودند در ادامه مدیرعامل آبفار آذربایجان‌ غربی ضمن استقبال از این موضوع خواستار در اختیار قرار دادن مدارک و مستندات مربوط به این پایش به سایر استان‌ها شدند.

بحث پایانی جلسه در خصوص نحوه تملک محل اجرای پروژه‌های در دست اجرا و پروژه‌های اجرا شده قبلی به منظور جلوگیری از ایجاد مشکلات حقوقی مطرح، که در این خصوص نیز بحث و تبادل نظر لازم صورت گرفت.

در پایان نیز مدیران عامل محترم آبفار آذربایجان شرقی و اردبیل نظرات تکمیلی خود را ارائه و جلسه با جمع‌بندی مدیرعامل آبفار کردستان و اخذ تصمیمات زیر به اتمام رسید.

1- اقدامات انجام شده و تجربیات شرکت‌ها در خصوص پایش مشترکین ارائه گردد.

2- فرمت نمونه قرارداد و نتایج پایش انجام شده در آبفار کردستان در اختیار سایر استان‌ها قرار گیرد.

3- فرآیند کاری هر یک از استان‌ها در مورد انشعابات غیرمجاز از مرحله شناسایی تا مرحله پایانی ارائه گردد.

4- بنا به پیشنهاد آقای مهندس صمدنژاد مدیرعامل محترم آبفار آذربایجان‌ شرقی مقرر گردید جلسه‌ای با حضور امور مشترکین، حقوقی، مالی و مسئولین نرم‌افزار مشترکین در تبریز برگزار گردد.
 
 
 
چاپ صفحه نقشه سایت
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان
سنندج، بلوار ارشاد، نرسیده به میدان سهروردی، جنب مرکز تربیت معلم، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان
کد پستی: 88881-66157 صندوق پستی: 183
پست الکترونیکی: info[at]abfar-kurdistan[dot]ir
تلفنخانه: 33160100-33161002-087
ساعات کاری شرکت: شنبه تا چهارشنبه، 7:30 تا 14:30 - پنجشنبه 7:30 الی 13:30
کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای این سایت به شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان می‌باشد و باز نشر آن منوط به اشاره به منبع و ذکر نام شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان است.
نیرو گرفته از : سامانه مدیریت محتوای ژیروjiro.ir