تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 21 تیر 1397 ساعت 11:36
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان

نمایش خبر

برگزاری جلسه کارگروه استانی مدیریت مصرف و آب بدون درآمد در شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان
چهارشنبه، 14 تیر 1396
برگزاری جلسه کارگروه استانی مدیریت مصرف و آب بدون درآمد در شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان
برگزاری جلسه کارگروه استانی مدیریت مصرف و آب بدون درآمد در شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان
به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفار: جلسه کارگروه استانی مدیریت مصرف و آب بدون درآمد در سطح شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی نشست تخصصی با حضور معاونین نظارت بر بهره برداری و مدیران اداره آب بدون درآمد و کارشناسان مرتبط در شرکت آب و فاضلاب روستایی استان تشکیل شد.
در ابتدای این نشست گزارشی از عملکرد شرکت در حوزه آب بدون درآمد در سال 1395 توسط آقایان مهندس محمد زاده مدیر محترم امور آبفار سقز و عضو اصلی هیئت مدیره در زمینه مدیریت مصرف و آب بدون درآمد در سطح 32 روستای آن شهرستان گزارشی را ارائه نمودند. سپس مهندس نصیری رئیس اداره و مدیریت مصرف آب بدون درآمد شرکت در خصوص اولویت‌ها و اقدامات عملی در سال جاری و در سطح روستاهای تحت پوشش همچنین گزارشی در مورد نحوه محاسبه هدررفت آب مطالب مربوط را ارائه نمودند در این جلسه ابتدا مهندس مفاخری مدیر عامل شرکت آبفار ضمن بیان برخی موضوعات در خصوص عوامل هدررفت، مشکلات و موانع موجود در نتایج دقیق هدررفت و نیازمندی اعتبار در زمینه آب به‌ حساب نیامده مطالب را عنوان نمودند. سپس مهندس سلطانی معاون محترم نظارت بر بهره‌ برداری شرکت ضمن بیان آثار مشکلات ناشی از هدر رفت آب هم از بعد اقتصادی و هم از بعد بحران کم آب و اهمیت دادن به کنترل هدررفت واقعی و ظاهری مطالبی را ارائه نمودند.
در ادامه جلسه همکاران مهمان از استان‌های همدان و کرمانشاه هر کدام در خصوص عوامل هدررفت آب و همچنین روش‌های تأمین اعتبار لازم در خصوص آب بدون درآمد و مدیریت مصرف گزارشی را ارائه نمودند. در پایان جلسه از تاسیسات آبرسانی و سیستم تله متری مجتمع آبرسانی آرندان شهرستان سنندج بازدید به عمل آمد. 
 
 
 
 
 
چاپ صفحه نقشه سایت
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان
سنندج، بلوار ارشاد، نرسیده به میدان سهروردی، جنب مرکز تربیت معلم، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان
کد پستی: 88881-66157 صندوق پستی: 183
پست الکترونیکی: info(at)abfar-kurdistan.ir
تلفنخانه: 33160100-33161002-087
ساعات کاری شرکت: شنبه تا چهارشنبه، 7:30 تا 14:30 - پنجشنبه 7:30 الی 13:30
کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای این سایت به شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان می‌باشد و باز نشر آن منوط به اشاره به منبع و ذکر نام شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان است.
نیرو گرفته از : سامانه مدیریت محتوای ژیروjiro.ir