تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 21 تیر 1397 ساعت 11:36
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان

نمایش خبر

بازدید معاون برنامه‌ریزی استانداری کردستان از پروژه تصفیه خانه فاضلاب حاشیه زریوار
جمعه، 22 اردیبهشت 1396
بازدید معاون برنامه‌ریزی استانداری کردستان از پروژه تصفیه خانه فاضلاب حاشیه زریوار
معاون برنامه‌ریزی استانداری کردستان از پروژه تصفیه خانه فاضلاب حاشیه زریوار شهرستان مریوان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استانداری کردستان در معئیت فرماندار، مدیران، مدیر عامل شرکت آبفار از پروژه هدایت فاضلاب روستاهای حاشیه دریاچه زریوار بازدید نمودند.
دکتر بهرام نصرالهی زاده در این مراسم ضمن قدردانی از مجموعه آبفار کردستان گفت: برای ادامه عملیات اجرایی تصفیه خانه فاضلاب زریوار بالغ بر 2000 میلیون ریال تخصیص داده می‌شود.
در این مراسم مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان با اشاره به اینکه تاکنون برای اجرای این مهم بالغ بر 70 میلیارد ریال هزینه شده است، افزود: جهت تکمیل پروژه نیاز به مبلغ 15 میلیارد ریال اعتبار می‌باشد.
مهندس صالح مفاخری در خصوص اجرای پروژه فاضلاب حاشیه روستاهای دریاچه زریوار مریوان و با اهمیت شمردن این مهم گفت: سلامتی اهالی روستاها از مهمترین اولویت‌های کاری این مجموعه می باشد. وی در ادامه افزود: با اجرای این پروژه اقدامات قابل توجهی به جهت جلوگیری از ورود پسماند به داخل دریاچه زریوار انجام می‌گیرد.
مفاخری در پایان خاطر نشان کرد: که با اجرای این طرح در آینده نزدیک از ورود سالانه هزاران متر مکعب فاضلاب به داخل دریاچه جلوگیری خواهد شد.  
چاپ صفحه نقشه سایت
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان
سنندج، بلوار ارشاد، نرسیده به میدان سهروردی، جنب مرکز تربیت معلم، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان
کد پستی: 88881-66157 صندوق پستی: 183
پست الکترونیکی: info(at)abfar-kurdistan.ir
تلفنخانه: 33160100-33161002-087
ساعات کاری شرکت: شنبه تا چهارشنبه، 7:30 تا 14:30 - پنجشنبه 7:30 الی 13:30
کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای این سایت به شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان می‌باشد و باز نشر آن منوط به اشاره به منبع و ذکر نام شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان است.
نیرو گرفته از : سامانه مدیریت محتوای ژیروjiro.ir