تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 2 اردیبهشت 1397 ساعت 10:11
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان

نمایش خبر

تشکیل جلسه مدیریت بحران در شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان
دوشنبه، 17 اردیبهشت 1397
تشکیل جلسه مدیریت بحران در شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان
با حضور صالح مفاخری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آبفار کردستان، معاونین محترم شرکت، حراست محترم شرکت و مدیران محترم و اعضاء ستاد بحران، جلسه مدیریت بحران در راستای جلوگیری از اتفاقات احتمالی بارندگی روزهای آتی استان کردستان در ستاد این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان: مهندس مفاخری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان در این نشست که به صورت ویدئو کنفرانس برای شهرستان‌ها برگزار گردید، با تأکید بر آمادگی تمامی نیروهای شرکت عنوان کرد: تمامی نیروها و کارشناسان حوزه مدیریت بحران  تا پایان سامانه بارشی باید در محل شرکت حضور داشته باشند.

وی در ادامه تصریح کرد: کلیه مدیران امور آبفار شهرستان تا آخر هفته در محل شهرستان خود حضور داشته، همچنین معاون بهره‌برداری و اکیپ‌های قطع و وصل آماده خدمت‌رسانی باشند.

مفاخری در این جلسه تأکید کرد: معاونت پشتیبانی و منابع انسانی کلیه وسایط نقلیه را در حالت آماده‌باش نگه‌ دارند، انبارها ایمن‌سازی و تمامی تانکرهای آب‌رسانی آماده خدمات‌رسانی باشند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان افزود: معاونت نظارت بر بهره‌برداری و مدیریت حراست شرکت تا پایان هفته نظارت کامل بر عملکرد ستاد مدیریت بحران داشته باشند.

 
چاپ صفحه نقشه سایت
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان
سنندج، بلوار ارشاد، نرسیده به میدان سهروردی، جنب مرکز تربیت معلم، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان
کد پستی: 88881-66157 صندوق پستی: 183
پست اکترونیکی: info(at)abfar-kurdistan.ir
تلفنخانه: 33160100-33161002-087
ساعات کاری شرکت: شنبه تا چهارشنبه، 7:30 تا 14:30 - پنجشنبه 7:30 الی 13:30
کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای این سایت به شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان می‌باشد و باز نشر آن منوط به اشاره به منبع و ذکر نام شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان است.
نیرو گرفته از : سامانه مدیریت محتوای ژیروjiro.ir