تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 2 اردیبهشت 1397 ساعت 10:11
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان

نمایش خبر

دیدار مسئول بسیج کارمندان استان کردستان با کارکنان بسیجی شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان
دوشنبه، 20 فروردین 1397
دیدار مسئول بسیج کارمندان استان کردستان با کارکنان بسیجی شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان
علی بختیاری مسئول محترم بسیج کارمندان استان کردستان با کارکنان بسیجی شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان دیدار صمیمی داشتند.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان: در این دیدار که با حضور مفاخری مدیرعامل محترم شرکت و حراست محترم شرکت و مسئول محترم پایگاه بیسج شرکت و کارکنان بسیجی شرکت برگزار شد، بختیاری مسئول بسیج کارمندان استان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری: که ارائه خدمت به مردم، بزرگترین خدمت بسیجی‌وار است، پرداختند.

و همچنین افزودند: امید است که کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی با همان دیدگاه مقام معظم رهبری به مردم محروم روستاها خدمت‌رسانی نمایند و در راستای رسیدن به اهداف والای شرکت که تامین آب شرب سالم و بهداشتی برای مردم روستاها می‌باشد بیسج وارانه قدم برداشته و تلاش وافر نمایند.

در این دیدار مفاخری ضمن خیر مقدم و خوش‌آمد گویی، به گزارشی در رابطه با وضعیت کنونی شرکت از لحاظ کمبود منابع مالی و منابع انسانی شرکت پرداختند.

و فرمودند: با توجه به خشکسالی‌های اخیر و کمبود منابع آبی کشور کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی باید با حرکت بسیجی در انجام خدمت‌رسانی به قشر محروم روستا تلاش نمایند. 

 
 
چاپ صفحه نقشه سایت
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان
سنندج، بلوار ارشاد، نرسیده به میدان سهروردی، جنب مرکز تربیت معلم، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان
کد پستی: 88881-66157 صندوق پستی: 183
پست اکترونیکی: info(at)abfar-kurdistan.ir
تلفنخانه: 33160100-33161002-087
ساعات کاری شرکت: شنبه تا چهارشنبه، 7:30 تا 14:30 - پنجشنبه 7:30 الی 13:30
کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای این سایت به شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان می‌باشد و باز نشر آن منوط به اشاره به منبع و ذکر نام شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان است.
نیرو گرفته از : سامانه مدیریت محتوای ژیروjiro.ir