تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 21 تیر 1397 ساعت 11:36
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان

نمایش خبر

پیام نوروزی مهندس صالح مفاخری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان
دوشنبه، 28 اسفند 1396
پیام نوروزی مهندس صالح مفاخری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان
ای گرداننده‌ی دل‌ها و دیده‌ها، ای تدبیرگر شب‌ها و روزها، ای دگرگون‌کننده‌ی سال‌ها و حال‌ها، حال‌ ما را به بهترین حال بگردان.

بهار... فصل رویش است؛ موهبتی است که ما ایرانیان گرامی‌اش می‌داریم و شروعی تازه از زندگی‌مان را با آن آغاز می‌کنیم. اگر نوروز... تنها، روزی بود در میان روزهایی که چرخ بی‌درنگ فلک پدیدشان می‌آورد، گرامیداشت آن بیهوده و عبث می‌نمود و اگر ظاهر بهار را که فصل نو شدن است، در کنار باطن آن قرار دهیم، حقایق عالم هستی آشکار می‌گردد و به تعبیر شاعرانه:

بسی گردش کند گردون                           بسی لیل و نهار آرد

پس هدف ما در بهار، باید تأسی از طبیعت باشد... در جوان شدن و نو شدن!

رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم‌های نو برای آینده است؛ آینده‌ای که همه امیدواریم و باید که بهتر از گذشته باشد. شایسته است که همزمان با فرارسیدن ایام نوروز و آغاز زمان تغییر، با هم برای هم و به یاد هم، دست به دعا برداریم و از آفریدگار دو عالم بخواهیم که:

ای گرداننده‌ی دل‌ها و دیده‌ها، ای تدبیرگر شب‌ها و روزها، ای دگرگون‌کننده‌ی سال‌ها و حال‌ها، حال‌ما را به بهترین حال بگردان

ما بندگان خداوند متعال وظیفه داریم در این موسم نو شدن، همگام با تمامی عناصر جهان، نو شدن خود را به عرصه ظهور رسانیم. بدون شک نو شدن با تکیه بر پتانسیل‌های وجودی است که امکان ظهور می‌یابد و پتانسیل‌ها در اثر عملکردها و حاصل داده‌ها و ستانده‌های ما در روزگاران دور و نزدیک است.

پس بیائیم دل‌هایمان را نزدیک و دست‌هایمان را به یکدیگر بدهیم و در سال جدید با یاری هم، منظری زیبا و زندگی‌ای خاطره‌انگیز خلق کنیم. بهار طبیعت، از راه می‌رسد و صحنه‌ی جهان، آئینه تمام نمای قدرت خداوندی می‌گردد، با خوبی‌ها و بدی‌ها، هر آنچه که بود؛ برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد و برگ دیگری از درخت زمان بر زمین افتاد.

بازهم سالی دگر گذشت و سالی دیگر در پیش رو ...

فرارسیدن سال نو را به همه خدمتگزاران ایران سربلند و خادمین زحمت‌کش در صنعت آب و فاضلاب و همچنین همکاران عزیزم در شرکت آب و فاضلاب روستایی، تبریک عرض نموده و از خداوند منان خواهان سالی توام با سلامتی و آرامش و شادکامی را در سال جدید آرزومندم. 
چاپ صفحه نقشه سایت
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان
سنندج، بلوار ارشاد، نرسیده به میدان سهروردی، جنب مرکز تربیت معلم، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان
کد پستی: 88881-66157 صندوق پستی: 183
پست الکترونیکی: info(at)abfar-kurdistan.ir
تلفنخانه: 33160100-33161002-087
ساعات کاری شرکت: شنبه تا چهارشنبه، 7:30 تا 14:30 - پنجشنبه 7:30 الی 13:30
کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای این سایت به شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان می‌باشد و باز نشر آن منوط به اشاره به منبع و ذکر نام شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان است.
نیرو گرفته از : سامانه مدیریت محتوای ژیروjiro.ir