تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 2 اردیبهشت 1397 ساعت 10:11
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان

نمایش خبر

بازدید علمی دانشجویان بهداشت محیط علوم پزشکی کردستان از مجتمع آبرسانی روستایی آرندان
دوشنبه، 21 اسفند 1396
بازدید علمی دانشجویان بهداشت محیط علوم پزشکی کردستان از مجتمع آبرسانی روستایی آرندان
دانشجویان رشته مهندسی بهداشت محیط دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کردستان از مجتمع آبرسانی آرندان شهرستان سنندج بازدید به‌ عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان: مهندس رستمی رئیس اداره آزمایشگاه و کنترل کیفی شرکت آبفار کردستان ضمن بیان این خبر گفت: دانشجویان ضمن گذراندن دوره کارآموزی خود در شرکت آبفار کردستان به مدت 3 روز، از مجتمع آبرسانی روستایی آرندان و چند ایستگاه دیگر بازدید نمودند و با نحوه تولید، پمپاژ و گندزدایی آب آشامیدنی روستاها با دستگاه‌های کلرزنی گازی و تزریق آب ژاول (الکترولیز) نمک طعام آشنا شدند.
رستمی افزود: در بازدید از آزمایشگاه شرکت آبفار در مورد شرح وظایف اداره کنترل کیفی و آزمایش‌های باکتریولوژی و فیزیک و شیمیایی و نحوه عملکرد دستگاه‌ها و روش‌های آزمون‌ها توضیح داده شد.
همچنین در این بازدید و دوره کارورزی مهندس رزمان در مورد مراحل اجرایی و آبرسانی و بهره‌برداری از آب شرب مجتمع مطالبی را ارائه نمودند و مهندس رجبی در مورد تله‌متری و مانیتورینگ مجتمع و پروژه آبرسانی آرندان و دیگر پروژه‌ها توضیحاتی دادند.
در این دوره کارآموزی، دانشجویان با مباحثی از قبیل نحوه عملکرد شرکت و به صورت علمی آزمون کلرسنجی و کدورت سنجی را انجام دادند و روش‌ها و تکنیک‌های کنترل کیفیت آب شرب، رعایت حریم بهداشتی و برنامه wsp ایمنی آب و سایر امور شرکت آشنا شدند. در چند سال گذشته شرکت آبفار کردستان با دانشکده علوم پزشکی کردستان، در زمینه آموزش دانشجویان همکاری نموده است. 

 
 
 
چاپ صفحه نقشه سایت
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان
سنندج، بلوار ارشاد، نرسیده به میدان سهروردی، جنب مرکز تربیت معلم، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان
کد پستی: 88881-66157 صندوق پستی: 183
پست اکترونیکی: info(at)abfar-kurdistan.ir
تلفنخانه: 33160100-33161002-087
ساعات کاری شرکت: شنبه تا چهارشنبه، 7:30 تا 14:30 - پنجشنبه 7:30 الی 13:30
کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای این سایت به شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان می‌باشد و باز نشر آن منوط به اشاره به منبع و ذکر نام شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان است.
نیرو گرفته از : سامانه مدیریت محتوای ژیروjiro.ir