تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 21 تیر 1397 ساعت 11:36
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان

نمایش خبر

دیدار با خانواده معظم شهدا در ایام مبارک دهه فجر
سه‌شنبه، 24 بهمن 1396
دیدار با خانواده معظم شهدا در ایام مبارک دهه فجر
به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان، مهندس صالح مفاخری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت به همراه مدیر دفتر حراست، مدیر روابط عمومی و مشاور ایثارگران در منزل همکاران که فرزندان معزز شهدا بودنند حضور یافتند.

مهندس صالح مفاخری در این دیدار با تجلیل از صبر و استقامت خانواده شهیدان گفت: شهیدان مایه برکت و مباهات نظام اسلامی هستند، فرهنگ ایثار و شهادت ضامن بقای انقلاب اسلامی بشمار می‌آید و این فرهنگ باید به عنوان یک نماد از مفاخر اسلامی در جامعه ثبت گردد.

وی در ادامه هدف از این دیدار صمیمانه را ابراز ارادت و دلگرمی به خانواده شهداء و تکریم مقام شامخ شهدای والاقدر عنوان کرد. در ادامه کاظم سلیمانپور مدیر دفتر حراست شرکت با تبریک ایام  مبارک دهه فجر تلاش‌ها و صبر و استقامت شهدای دوران دفاع مقدس را ستود و در پایان هوشمند معنوی نماینده مدیرعامل در امور ایثارگران شرکت ضمن تبریک این ایام خجسته برنامه‌های شرکت آب و فاضلاب روستایی در خصوص سرکشی از خانواده معظم شهداء و ایثارگران و ایجاد فضای معنوی با آنان را تشریح نمود. در پایان این دیدار لوح یادبود و هدیه‌ای به رسم یادبود به خانواده شهید بزرگوار اهداء شد.  
 
 
 
 
چاپ صفحه نقشه سایت
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان
سنندج، بلوار ارشاد، نرسیده به میدان سهروردی، جنب مرکز تربیت معلم، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان
کد پستی: 88881-66157 صندوق پستی: 183
پست الکترونیکی: info(at)abfar-kurdistan.ir
تلفنخانه: 33160100-33161002-087
ساعات کاری شرکت: شنبه تا چهارشنبه، 7:30 تا 14:30 - پنجشنبه 7:30 الی 13:30
کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای این سایت به شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان می‌باشد و باز نشر آن منوط به اشاره به منبع و ذکر نام شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان است.
نیرو گرفته از : سامانه مدیریت محتوای ژیروjiro.ir