تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 2 اردیبهشت 1397 ساعت 10:11
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان

نمایش خبر

افتتاح آبرسانی به روستای دل شهرستان سروآباد همزمان با ایام مبارک دهه فجر
دوشنبه، 23 بهمن 1396
افتتاح آبرسانی به روستای دل شهرستان سروآباد همزمان با ایام مبارک دهه فجر
همزمان با ایام مبارک دهه فجر با حضور آقای شمس سرپرست فرمانداری سروآباد و فرمانده محترم سپاه سروآباد و بخشدار مرکزی و رؤسای ادارات و نهادهای انقلابی و اهالی روستای دل، این پروژه به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان: مدیراداره امور آب و فاضلاب روستایی سروآباد ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر گفت: اداره امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان سروآباد هم به مانند سایر دستگاه‌ها به مناسبت دهه فجر پروژه‌ای برای بهره‌برداری آماده کرده است. و در این مراسم با ارائه گزارش از وضعیت آب شرب روستاهای این شهرستان گفت:

با اجرای این پروژه آب شرب حدود 750 نفر از روستای دل تامین می‌شود.

فاتح خلاق مدیر اداره امور آب و فاضلاب روستایی سروآباد مهم‌ترین اقدامات پروژه آب شرب دل را 2500 متر خط انتقال و تعداد 3 ایستگاه پمپاژ، و واگذاری 380 فقره انشعاب، ذکر نمود.

خلاق مدیر امور اداره آبفار سروآباد در این افتتاحیه ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر، پیروزی انقلاب را به همه دولتمردان و کارکنان خدوم و متعهد به ویژه همکاران شرکت آب و فاضلاب روستایی در سراسر کشور تبریک عرض نمود و گفتند امیدوارم این خدمات ارزشمند مورد رضای حق تعالی قرار گرفته و مردم عزیز این خطه نیز از این دستاوردهای دولت بهره‌مند گردند.

 
 
 
چاپ صفحه نقشه سایت
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان
سنندج، بلوار ارشاد، نرسیده به میدان سهروردی، جنب مرکز تربیت معلم، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان
کد پستی: 88881-66157 صندوق پستی: 183
پست اکترونیکی: info(at)abfar-kurdistan.ir
تلفنخانه: 33160100-33161002-087
ساعات کاری شرکت: شنبه تا چهارشنبه، 7:30 تا 14:30 - پنجشنبه 7:30 الی 13:30
کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای این سایت به شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان می‌باشد و باز نشر آن منوط به اشاره به منبع و ذکر نام شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان است.
نیرو گرفته از : سامانه مدیریت محتوای ژیروjiro.ir