تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 2 اردیبهشت 1397 ساعت 10:11
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان

نمایش خبر

اهدای تندیس و لوح تقدیر به مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان
سه‌شنبه، 28 آذر 1396
اهدای تندیس و لوح تقدیر به مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان
به دلیل موفقیت‌های شرکت آبفار کردستان در جشنواره پژوهش و فناوری از سوی حمیدرضا جانباز رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از صالح مفاخری مدیرعامل آبفار کردستان با اهدای تندیس و لوح، تقدیر به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آّب و فاضلاب روستایی کردستان : گفتنی است این جشنواره در راستای تجلیل از برترین‌های پژوهش و فناوری وزارت نیرو (به ویژه پژوهشگران و پروژه‌های پژوهشی برتر)، برقراری پیوند میان صنعت، دانشگاه و مراکز پژوهشی، نمایش دستاوردها و توانمندی‌های علمی پژوهشگران، تجلیل از دستاوردهای پژوهشی و تجاری‌سازی محصولات فناورانه، بررسی چالش‌های پیش‌رو در حوزه صنعت آب و برق و ارائه راهکارها و نیز تبادل آخرین دستاوردهای حوزه انرژی، جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو با مشارکت وزارت نیرو و شرکت‌های تابعه طی روزهای 26 و 27 آذر ماه در محل پژوهشگاه نیرو برگزار شد.
انتخاب فناوران و پژوهشگران برتر و نیز طرح‌های فناورانه برتر از مهمترین بخش‌های این جشنواره بود. در این راستا برترین‌ها از میان موسسات پژوهشی و دانشگاهی و دستگاه‌های اجرایی برتر انتخاب شدند که شرکت آبفار کردستان هم مفتخر به دریافت تندیس و لوح تقدیر شد.
 
 
 
 
 
 
 
چاپ صفحه نقشه سایت
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان
سنندج، بلوار ارشاد، نرسیده به میدان سهروردی، جنب مرکز تربیت معلم، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان
کد پستی: 88881-66157 صندوق پستی: 183
پست اکترونیکی: info(at)abfar-kurdistan.ir
تلفنخانه: 33160100-33161002-087
ساعات کاری شرکت: شنبه تا چهارشنبه، 7:30 تا 14:30 - پنجشنبه 7:30 الی 13:30
کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای این سایت به شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان می‌باشد و باز نشر آن منوط به اشاره به منبع و ذکر نام شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان است.
نیرو گرفته از : سامانه مدیریت محتوای ژیروjiro.ir