تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 2 اردیبهشت 1397 ساعت 10:11
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان

نمایش خبر

تقدیر وزیر نیرو از مدیرعامل و کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان
دوشنبه، 27 آذر 1396
تقدیر وزیر نیرو از مدیرعامل و کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان دکتر رضا اردکانیان وزیر نیرو با ارسال لوحی از مهندس صالح مفاخری مدیرعامل و کارکنان شرکت آبفار کردستان به جهت خدمت رسانی مطلوب به مردم آسیب دیده مناطق زلزله زده تقدیر نمود.

در بخشی از این لوح آمده است: با توجه به اینکه بروز زلزله علاوه بر آسیب‌های جدی به جمع زیادی از هموطنان در استان‌های غربی کشور موجب خسارت‌های گسترده به زیرساخت‌های صنعت آب و برق این مناطق گردید و روند خدمت رسانی را با وقفه مواجه نمود با این حال با تلاش و همت ستودنی شما همکاران ارزشمند و ساعی بخش عمده‌ای از مشکلات در ساعات اولیه رخداد زلزله برطرف گردیده و کوشش‌ها برای دستیابی به وضعیت عادی و پایدار همچنان ادامه دارد.

لازم به ذکر است در مدت کوتاه کمتر از 2 ساعت از وقوع زلزله دلخراش در استان کرمانشاه 2 دستگاه تانکر آبرسانی و یک دستگاه خودروی آزمایشگاه سیار که از ماموریت اربعین در منطقه مرز مهران مستقر بودند به کمک هموطنان عزیزمان شتافتند.

 
 
 
چاپ صفحه نقشه سایت
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان
سنندج، بلوار ارشاد، نرسیده به میدان سهروردی، جنب مرکز تربیت معلم، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان
کد پستی: 88881-66157 صندوق پستی: 183
پست اکترونیکی: info(at)abfar-kurdistan.ir
تلفنخانه: 33160100-33161002-087
ساعات کاری شرکت: شنبه تا چهارشنبه، 7:30 تا 14:30 - پنجشنبه 7:30 الی 13:30
کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای این سایت به شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان می‌باشد و باز نشر آن منوط به اشاره به منبع و ذکر نام شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان است.
نیرو گرفته از : سامانه مدیریت محتوای ژیروjiro.ir