تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 21 تیر 1397 ساعت 11:36
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان

نمایش خبر

امضای تفاهم نامه همکاری شرکت آبفار کردستان با دانشگاه کردستان
چهارشنبه، 15 شهریور 1396
امضای تفاهم نامه همکاری شرکت آبفار کردستان با دانشگاه کردستان
تفاهم نامه همکاری شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان با دانشگاه کردستان در راستای همکاری مشترک در زمینه پژوهشی و آموزشی امضاء شد.

تفاهم‌نامه همکاری شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان با دانشگاه کردستان در راستای همکاری مشترک در زمینه پژوهشی و آموزشی امضاء شد.
به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفار کردستان: نظر به اهمیت و ضرورت پژوهش در راستای توسعه و ارتقاء دانش و حل مشکلات بخش آب و فاضلاب روستایی و به منظور توسعه پژوهش‌های کاربردی، تفاهم نامه بین شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان به نمایندگی آقای مهندس صالح مفاخری مدیرعامل شرکت آبفار کردستان و دانشگاه کردستان (مرکز پژوهشی علوم و مهندسی آب) به نمایندگی آقای دکتر فردین اخلاقیان طاب ریاست محترم دانشگاه کردستان امضاء شد.
صالح مفاخری مدیرعامل شرکت آبفار اظهار داشتند: در پاسخگویی به مهمترین ضرورت‌های جامعه اسلامی ایران، لازم است بین دانشگاه‌ها و سازمان‌ها و شرکت‌ها به عنوان کانون کسب خودکفایی و مبدأ تحولات، ارتباطی نزدیک و متقابل وجود داشته باشد. در سایه این ارتباط می‌توان با استفاده از مشارکت اساتید و پژوهشگران دانشگاهی و مراکز صنعتی موجبات ارتقای علمی و تحقیقاتی کشور را فراهم نمود. با توجه به اهداف فوق، تفاهم‌نامه همکاری فی ما بین دانشگاه کردستان و شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان منعقد گردید.
دکتر فردین اخلاقیان با تاکید بر علاقمندی دانشگاه کردستان در این همکاری افزود: همکاری دانشگاه با شرکت آبفار دوسویه بوده که این ارتباط به نفع استان خواهد بود.
تفاهم نامه امضاء شده زمینه همکاری در موضوعات پژوهشی، آموزشی وخدمات فنی و مهندسی را فراهم می‌کند که ارائه خدمات مشاوره‌ای (فنی – تخصصی) و نظارت راهبردی در مراحل مختلف اجراء پروژه‌ها و همکاری پژوهشی در زمینه تعریف و اجرای پروژه‌های علمی – پژوهشی موردنیاز شرکت منطبق با ضوابط و دستورالعمل‌های دانشگاه و شرکت، برگزاری همایش علمی و تحقیقاتی مشترک و همچنین انجام بازدیدهای متقابل علمی، انجام پایان نامه‌های تحصیلات تکمیلی در زمینه‌های موردنیاز شرکت است.
شایان ذکر است این تفاهم نامه برای مدت 5 سال اعتبار داشته که استفاده متقابل از امکانات موجود نظیر، آزمایشگاه‌ها، مراکز اطلاع‌رسانی و بانک اطلاعاتی، کتابخانه‌ها و مرکز اسناد فراهم می‌سازد.

 

 
چاپ صفحه نقشه سایت
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان
سنندج، بلوار ارشاد، نرسیده به میدان سهروردی، جنب مرکز تربیت معلم، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان
کد پستی: 88881-66157 صندوق پستی: 183
پست الکترونیکی: info[at]abfar-kurdistan[dot]ir
تلفنخانه: 33160100-33161002-087
ساعات کاری شرکت: شنبه تا چهارشنبه، 7:30 تا 14:30 - پنجشنبه 7:30 الی 13:30
کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای این سایت به شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان می‌باشد و باز نشر آن منوط به اشاره به منبع و ذکر نام شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان است.
نیرو گرفته از : سامانه مدیریت محتوای ژیروjiro.ir