تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 2 اردیبهشت 1397 ساعت 10:11
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان

نمایش خبر

بازدید دکتر فرشادان نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، کامیاران و دیواندره از روستای باباریز
پنجشنبه، 9 شهریور 1396
بازدید دکتر فرشادان نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، کامیاران و دیواندره از روستای باباریز
دکتر سید مهدی فرشادان نماینده مردم شهرستان­‌های سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی در معیت مهندس بهنام اسلامی مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان سنندج در نماز جمعه روستای باباریز حضور یافتند.

دکتر سیدمهدی فرشادان نماینده مردم شهرستان­‌های سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی در معیت مهندس بهنام اسلامی مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان سنندج در نماز جمعه روستای باباریز حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی آب و فاضلاب روستایی استان کردستان: در این دیدار مسائل و مشکلات آب شرب روستای باباریز با حضور دهیار و شورای اسلامی و تعدادی از اهالی و معتمدین روستا مورد بررسی قرار گرفت.
فرشادان با اشاره به اهمیت حضور و مشارکت مردم گفت: تلاش­‌های مجموعه آب و فاضلاب روستایی استان و شهرستان سنندج قابل تقدیر است و موانع و نواقص موجود ناشی از کمبود اعتبارات لازم جهت توسعه و بهبود تاسیسات آبرسانی است و مشارکت و همیاری اهالی روستا می‌­تواند کمک کند مشکلات موجود به سرعت بیشتری مرتفع گردد.
در پایان این جلسه مهندس اسلامی مدیر آبفار شهرستان سنندج ضمن ارائه گزارش از وضعیت کلی روستاهای سنندج و آمادگی جهت همکاری و مشارکت با اعضای شورای اسلامی و دهیار روستا اعلام نمود.

 

 
 
چاپ صفحه نقشه سایت
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان
سنندج، بلوار ارشاد، نرسیده به میدان سهروردی، جنب مرکز تربیت معلم، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان
کد پستی: 88881-66157 صندوق پستی: 183
پست اکترونیکی: info(at)abfar-kurdistan.ir
تلفنخانه: 33160100-33161002-087
ساعات کاری شرکت: شنبه تا چهارشنبه، 7:30 تا 14:30 - پنجشنبه 7:30 الی 13:30
کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای این سایت به شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان می‌باشد و باز نشر آن منوط به اشاره به منبع و ذکر نام شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان است.
نیرو گرفته از : سامانه مدیریت محتوای ژیروjiro.ir