تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 2 اردیبهشت 1397 ساعت 10:11
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان

نمایش خبر

دیدار رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان با فرماندار شهرستان مریوان
دوشنبه، 23 مرداد 1396
دیدار رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان با فرماندار شهرستان مریوان
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان با فرماندار شهرستان مریوان در محل فرمانداری دیدار و گفتگو نمود.

مهندس صالح مفاخری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان گفت: تهیه و تامین آب شرب و توزیع عادلانه آن در سطح روستاهای استان از وظایف شرکت آبفار بوده که مجموعه شرکت آبفار استان کردستان با تمام توان در جهت جلب رضایت مشترکین روستایی از هیچ کوششی دریغ نمی‌نمایند.
به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفار کردستان: مهندس مفاخری در ادامه با تقدیر و تشکر از تلاش‌های فرمانداران عنوان نمود با توجه به اجرای پروژه‌های آبرسانی در دست اقدام و همچنین تامین به موقع اعتبارات لازم در شهرستان‌ها از سوی فرمانداران امیدواریم در آینده شاهد بهره مندی بیشتری از روستائیان عزیز از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی باشیم.
محمد شفیعی فرماندار شهرستان مریوان گفت: در راستای خدمات رسانی مطلوبتر به قشر زحمتکش روستایی می‌بایست بر لزوم تسریع طرح‌های آبرسانی اولویت دار و روستاهای فاقد آب شرب تاکید گردد.
در پایان فرماندار شهرستان مریوان: مراتب تقدیر و تشکر خود را از پرسنل زحمتکش آبفار ابراز نمود. و به همکاری هرچه بیشتر فرمانداری با شرکت در راستای ارتقاء ارائه خدمات تاکید نمود.

 
چاپ صفحه نقشه سایت
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان
سنندج، بلوار ارشاد، نرسیده به میدان سهروردی، جنب مرکز تربیت معلم، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان
کد پستی: 88881-66157 صندوق پستی: 183
پست اکترونیکی: info(at)abfar-kurdistan.ir
تلفنخانه: 33160100-33161002-087
ساعات کاری شرکت: شنبه تا چهارشنبه، 7:30 تا 14:30 - پنجشنبه 7:30 الی 13:30
کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای این سایت به شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان می‌باشد و باز نشر آن منوط به اشاره به منبع و ذکر نام شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان است.
نیرو گرفته از : سامانه مدیریت محتوای ژیروjiro.ir