تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 21 تیر 1397 ساعت 11:36
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان

نمایش خبر

بازدید منصور مرادی نماینده محترم مردم شهرستان‌های مریوان و سروآباد از روستاهای سروآباد
دوشنبه، 1 آبان 1396
بازدید منصور مرادی نماینده محترم مردم شهرستان‌های مریوان و سروآباد از روستاهای سروآباد
منصور مرادی نماینده محترم مردم شهرستان‌های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی در معیت مهندس فاتح خلاق مدیر امور آب‌ و فاضلاب روستایی شهرستان سروآباد از روستاهای دل، دله مرز، روار، جولانده، دیوزنا از توابع بخش مرکزی بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب‌ و فاضلاب روستایی کردستان: در این دیدار مسائل و مشکلات آب شرب روستاهای مذکور با حضور دهیار و شورای اسلامی و تعدادی از اهالی و معتمدین روستاها مورد بررسی قرار گرفت.

مرادی با اشاره به اهمیت حضور و مشارکت مردم گفت: تلاش­‌های مجموعه آب و فاضلاب روستایی استان و شهرستان سروآباد قابل تقدیر است و موانع و نواقص موجود ناشی از کمبود اعتبارات لازم جهت توسعه و بهبود تاسیسات آبرسانی است و ضمن مشاهده و تایید مشکلات آبفار که ناشی از نبود اعتبارات بوده از طرف ایشان قول مساعد جهت پیگیری و جذب اعتبارات ویژه از طریق شرکت مهندسی آّب و فاضلاب کشور و وزارت نیرو در اسرع وقت داده‌ شد.

در پایان این جلسه مهندس خلاق مدیر آبفار شهرستان سروآباد ضمن ارائه گزارش از وضعیت کلی روستاهای سروآباد و جهت همکاری و مشارکت با اعضای شورای اسلامی و دهیار روستا اعلام آمادگی نمود.

چاپ صفحه نقشه سایت
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان
سنندج، بلوار ارشاد، نرسیده به میدان سهروردی، جنب مرکز تربیت معلم، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان
کد پستی: 88881-66157 صندوق پستی: 183
پست الکترونیکی: info(at)abfar-kurdistan.ir
تلفنخانه: 33160100-33161002-087
ساعات کاری شرکت: شنبه تا چهارشنبه، 7:30 تا 14:30 - پنجشنبه 7:30 الی 13:30
کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای این سایت به شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان می‌باشد و باز نشر آن منوط به اشاره به منبع و ذکر نام شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان است.
نیرو گرفته از : سامانه مدیریت محتوای ژیروjiro.ir