تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 21 تیر 1397 ساعت 11:36
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان

نمایش خبر

حضور نماینده شهرستانهای قروه و دهگلان در شرکت آبفار کردستان
دوشنبه، 2 مرداد 1396
حضور نماینده شهرستانهای قروه و دهگلان در شرکت آبفار کردستان
نماینده شهرستان‌های قروه و دهگلان با حضور در شرکت در نشستی با مدیرعامل، معاونین و مدیران ستادی شرکت از نزدیک در جریان اقدامات و وضعیت پیش روی این شرکت قرار گرفت.
نماینده شهرستان‌های قروه و دهگلان با حضور در شرکت در نشستی با مدیرعامل، معاونین و مدیران ستادی شرکت از نزدیک در جریان اقدامات و وضعیت پیش روی این شرکت قرار گرفت.
در این جلسه مفاخری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل آبفار کردستان با ارائه گزارشی به شرح وضعیت موجود و اقدامات انجام گرفته در این شرکت پرداخت و گفت: از تعداد 1702 روستاهای استان تعداد 122 هزار مشترک با جمعیت بالغ بر 380 هزار نفر تحت پوشش خدمات این شرکت می‌باشند. وی درصد برخورداری از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی در سطح استان را قریب 62 درصد عنوان نمود و گفت: این شاخص از متوسط کشوری پایین‌تر است.
مفاخری در ادامه چالش‌ها و راهکارهای موجود شرکت را در چند بخش اعلام کرد و گفت: کمبود نزولات جوی در چند سال اخیر اساسی ترین مشکل در زمینه تامین آب شرب روستایی بوده که برای مقابله و جبران آن تامین اعتبارات و تجهیزات آبرسانی سیار لازم و ضروری است. وی همچنین گفت: پایین بودن تعرفه‌ها و به تبع آن درآمد شرکت در کنار کمبود اعتبارات کمک زیان عملا انجام فعالیت‌های شرکت را با مشکلات جدی مواجه کرده است. مفاخری با اشاره به کمبود نیروی انسانی ضمن قدردانی از همکاران و پرسنل شرکت به همت مضاعف کارکنان اشاره نمود و گفت: در حال حاضر هریک از کارکنان تصدی چند مسئولیت را به عهده دارند تا خدمات مناسبی به روستائیان عزیز ارائه شود که امیدواریم با عنایت ویژه نمایندگان محترم مشکلات برطرف گردد. در ادامه مفاخری به اقدامات انجام شده مانند آغار مطالعات فاز صفر و یک تامین آب پایدار 900 روستای استان، ارتقاء خدمات مشترکین در سطح روستاها پروژه های صندوق توسعه و ... اشاره نمود در این جلسه نماینده محترم شهرستانهای قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی، ضمن قدردانی از مجموعه شرکت آبفار اظهار نمود کشور ما در منطقه کم آب و خشک قرار گرفته و مشکل جدی در بخش آب کمبود نزولات جوی، عدم صرفه جویی و مصرف بی رویه آب و پایین بودن تعرفه‌ها و کمبود اعتبارات می‌باشد. وی همچنین گفت: باتوجه به اینکه یکی از مباحث مهم کشور مبحث آب می‌باشد افزود: می‌طلبد توجه ویژه‌ای به این بخش شده و با همدلی و همکاری شاهد کاهش مشکلات و ارائه‌ی هرچه بهتر خدمات به مردم باشیم و در پایان مرادی به عزم و ادامه همکاری در جهت بهبود روز افزون ارائه خدمات در حوزه آب و فاضلاب روستایی تاکید نمود. 
 
 
چاپ صفحه نقشه سایت
شرکت آب و فاضلاب روستایی
استان کردستان
سنندج، بلوار ارشاد، نرسیده به میدان سهروردی، جنب مرکز تربیت معلم، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان
کد پستی: 88881-66157 صندوق پستی: 183
پست الکترونیکی: info(at)abfar-kurdistan.ir
تلفنخانه: 33160100-33161002-087
ساعات کاری شرکت: شنبه تا چهارشنبه، 7:30 تا 14:30 - پنجشنبه 7:30 الی 13:30
کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای این سایت به شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان می‌باشد و باز نشر آن منوط به اشاره به منبع و ذکر نام شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان است.
نیرو گرفته از : سامانه مدیریت محتوای ژیروjiro.ir